+90 212 586 7109 - info@btctranslojistik.com
Karayolu Taşımacılığı
BTC Trans olarak, karayolu taşımacılığında, komple karayolu taşımacılığı ve grupaj (parsiyel) karayolu taşımacılığında ithalat ihracat olarak düzenli servisimiz olan ülkeler, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, İran, Irak, Suudi Arabistan, Almanya, Avusturya, Fransa, İsviçre, Belçika, Hollanda, İngiltere ve Rusya gibi ülkelerdir.
Denizyolu Taşımacılığı
BTC Trans'ın denizyolu taşımacılık hizmetlerinde, ithalat ve ihracat konularında devamlı olarak servisi olan ülkelerin başında, Suudi Arabistan, Katar, UAE, Kuveyt gelmektedir.
Havayolu Taşımacılığı
BTC Trans olarak, havayolu yolu taşımacılığında yoğun olarak, kargo taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Firmamız tüm dünya ülkelerine koli, evrak ve zarf gönderimlerinizde süre ve fiyat vererek sizlere en uygun çözüm sunmaktayız.
Kargo Taşımacılığı
BTC Trans, komple karayolu, denizyolu, havayolu taşımacılığı ve grupaj (parsiyel) taşımacılığının yanısıra müşterilerine uluslararası kargo taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. Firma olarak tüm dünya ülkelerine koli, evrak ve zarf gönderimlerinizde süre ve fiyat vererek sizlere en uygun çözüm sunmaktayız.

BTC TRANS LOJİSTİK
Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Sitesi 8. Sokak No: 42 Esenler - İstanbul / TÜRKİYE
+90 212 586 7109 - info@btctranslojistik.com

WhatsApp Destek